Wykład: „6 Żywiołów: Uniwersalna matryca”

Wykład: „6 Żywiołów: Uniwersalna matryca”

Systematyka sześciu żywiołów pozwala w bardzo prosty i przystępny sposób zrozumieć otaczający nas świat. Te same reguły działają zarówno na poziomie Twojej osobowości, relacji w jakich jesteś, Twojej rodziny czy całych społeczeństw. Dzięki poznaniu systemu sześciu żywiołów o łatwiej przyjdzie Tobie:

1. Rozpoznanie własnych potencjałów i wyznaczenie celów
2. Zrozumienie swojej drogi życiowej – jak i wytyczanie nowych kierunków
3. Wiedza na temat sposobu myślenia innych ludzi lub grup społecznych
4. Znalezienie źródeł motywacji
5. Komunikacja interpersonalna
6. Zadbanie o własne zdrowie – fizyczne i psychiczne
7. Szersze spojrzenie na niemalże każdy aspekt życia i rzeczywistości

O systemie 6 żywiołów

Podwaliny tego systemu powstały w 2007r – wraz z kształtowaniem się „Hiperfizycznego” modelu rzeczywistości. Po wieloletnich badaniach łączących w sobie wiedzę i doświadczenia z zakresu: nauk ścisłych, metafizyki, psychologii i socjologii, w 2015 roku została opublikowana jak dotąd najpełniejsza wersja owego systemu ( https://jacekczapiewski.wordpress.com/multimedia/ ), jest ona dostępna na stronie internetowej http://www.heliotv.pl/ w serii programów „Prawdziwa Moc Istoty”.

O wykładowcy:

Jacek Czapiewski jest trenerem osobistym i doradzą duchowym od wielu lat. Specjalizuje się w łączeniu metafizycznego świata ze światem fizycznym. Od 2011 czynnie przekazuje tą wiedzę w licznych publikacjach: artykuły, książka „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”, wykłady, seminaria, warsztaty, programy w telewizjach internetowych.
https://jacekczapiewski.wordpress.com/

Cena:
– 50zł w przypadku wcześniejszej wpłaty na konto
35 1140 2004 0000 3702 4398 9795

lub

– 60zł opłata na miejscu

Na wykład warto zabrać ze sobą przybory do notowania bądź nagrywania.

Jeśli masz pytania to dzwoń:
+48 503 011 034 (numer polski)
+44 075 13 26 34 34 (numer UK)
lub pisz: jacek.czapiewski@hiperia.org
lub na Facebooku

Miejsce:
ulica Jarosława Dąbrowskiego 38, 02-561 Warszawa, Polska
(lokal: Śniadaniownia)

2 uwagi do wpisu “Wykład: „6 Żywiołów: Uniwersalna matryca”

  1. Jacku, przypominam się nieśmiało na temat materiałów z ostatniego wykładu. Odsłuchałem go ponownie. Kawał kapitalnej wiedzy. Mogę jedynie delikatnie przyczepić się do relatywizmu form, bo jeśli postrzegamy obiekt (butelkę z wodą) z częstotliwością 1Hz i rozmywa się ze stołem to jest to raczej niedokładne postrzeganie, a nie relatywne. Wykład w totalnie kameralnym miejscu z małą liczbą uczestników miał dla mnie wymiar mistyczny. Mistycyzm polegał na totalnym braku mistycyzmu – przeciwieństwo spotkań okultystycznych ze świecami itp. Tutaj było ogólnie ponadnormalnie, z wyjątkiem faktu, że musiałem być na tym spotkaniu pomimo konkretnych przeciwieństw oraz tego, że spotkanie na tak wysokim poziomie odbywało się tuż obok miejsca w którym spędziłem wiele lat swojej młodości. Ogólnie czuję się zaszczycony, że byłem na wykładzie. Mam nadzieję, że odwiedzisz jeszcze Warszawę w niedługim czasie i bynajmniej nie z przerwą 4-letnią.

    Polubienie

  2. Obecnie unikam „chwalenia dnia przed zachodem słońca” 🙂 Nie mniej jednak kolejne wykłady w Polsce są w planie i informacje o tym postaram się umieścić czym prędzej .
    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie.

    ps. Materiały zostały wysłane mailem 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s