O mnie

omnieWielu ludzi poszukuje swojej duchowej drogi. Moja droga była zawsze ze mną. Inne postrzeganie rzeczywistości od początku życia było moją codziennością. Już we wczesnym dzieciństwie wykonywałem liczne ćwiczenia i praktyki związane z percepcją pozazmysłową – wtedy jeszcze traktując to jako coś oczywistego. W wieku siedmiu lat już wyraźnie rozumiałem, że moje postrzeganie nie mieści się w normach znanych mi ludzi. Chciałem się tą wiedzą dzielić, co zainspirowało mnie do szukania możliwości przelania tych „duchowych” obiorów na rzeczywistość postrzeganą przez większość ludzi – z wielką pomocą przyszły nauki ścisłe. Okazało się, że zadaniem fizyki jest opisywać rzeczywistość – zresztą i tak byłem zainteresowany przelaniem „płynnych wizji” na konkretną rzeczywistość. Przez całe lata szlifowałem swoje umiejętność zarówno w sferze „duchowości” jak i nauk ścisłych. Przy czym mój rozwój osobisty przechodziłem całkowicie w zgodzie ze sobą – nie uczyłem się zewnętrznych „sztuczek”. Samodzielnie trenowałem, kontemplowałem i medytowałem – w sumie poświęcając temu wręcz tysiące godzin. Od 2005 roku zacząłem wychodzić do ludzi z posiadaną wiedzą i postrzeganiem. Ku mojemu zaskoczeniu „praktyki duchowe” na jakie napotykałem były w wielu miejscach bardzo zbieżne z tym, co robiłem od zawsze. Cenniejsza więc dla mnie okazywała się wymiana doświadczeń i poglądów, a także praktyka pracy z ludźmi – aniżeli zgłębianie teorii. Od 2010 roku występuję publicznie (seminaria, warsztaty, spotkania, zjazdy); najwięcej moich wystąpień można znaleźć w internecie – są to już setki godzin wykładów, prowadzonych w ramach programów: „Rozmowy Zaawansowane” oraz obecnie seria „Prawdziwa Moc Istoty”.

W 2011 roku wydana została książka mojego współautorstwa: „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”.

W 2015 roku opracowałem zarys Nowej teorii żywiołów – całkowicie nowego podejścia do obrazowania funkcjonowania rzeczywistości.

Czym się zajmuję ?

Jeśli miałbym zamknąć opis siebie w jednym słowie, to nazwał bym siebie holistykiem. Nie można oczywiście wiedzieć wszystkiego, ani wszystkiego robić – lecz z zainteresowaniem czerpię wiedzę i doświadczenie z niemalże wszystkich źródeł. Najbardziej jestem skupiony na poznaniu tego, co pozwala budować pomost pomiędzy tym co „metafizyczne” a „fizyczne”. W praktyce łączę umiejętności z licznych dziedzin klasyfikowanych jako „postrzeganie pozazmysłowe” z wiedzą „akademicką”. To właśnie to połączenie pozwala mi na bardzo klarowne prezentowanie głębokich tematów, lub tłumaczenie ludziom zawiłości powstałych w ich własnych umysłach.

Świadczę szereg usług z zakresu rozwoju osobistego i duchowego (oferta). Prowadzę seminaria i warsztaty, a także wykłady w telewizji internetowej: http://www.heliotv.pl

Do czego dążę?

Z nieopisaną chęcią, krok po kroku, szukam możliwości aby „udoskonalić otaczający świat”. Rzeczywistość jak i każdy z nas jest przepełniony szeregiem potencjałów. Te potencjały jednak bywają zablokowane – ja zaś dążę to tego aby je odblokować. Owo udoskonalanie świata nie rozumiem jako tworzenie go wedle swojej wizji – każdy z nas ma w nim swoją rolę, jako swoją postrzegam uwolnienie określonych potencjałów pozwalających lepiej pojmować naturę rzeczywistości.
Podsumowując pragnę, abyśmy lepiej rozumieli świat jak i samych siebie.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “O mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s